ÜYELİK

*Bu sayfa sadece dernek üyeliği içindir. Marmaralı Kartallar Öğrenci Kulübü Üyeliği için linke tıklayınız.

MARMARALI KARTALLAR DERNEĞİ ÜYELİK ŞARTLARI

a) Marmara Üniversitesi’nde öğrenci olarak eğitim görmüş, öğretim üyeliği veya Marmara üniversitesi idari kadrolarında görev yapmış olmak.
b) Sadece Marmara Üniversitesi ile ilişikliği olanlar derneğe üye olabilir.
c) Marmaralı Kartallar Derneğine üye olabilmek için Beşiktaş Jimnastik Kulübüne ruhen bağlı olmak ve Beşiktaşlı olmak gerekir.
d) Yukarıdaki şartları haiz ve dernekler kanununa göre derneğe kayıtlı olmasında sakınca bulunmayan kişiler Derneğe mensup iki üyenin tavsiyesi ve Yönetim kurulunun onayı ile üye olabilirler. Üyelik için; müracaat edenlere en bir ay içinde cevap verilir.Üyeliğe kabul ve red kararına itiraz, Dernek Genel Kuruluna yapılabilir. Dernek Genel Kurul Kararı Kesindir.
e) Derneğe maddi manevi büyük yardımı olan ve toplumda saygın kişilik kazanmış kişilere, iki üyenin önerisi ve Yönetim Kurulunun oybirliği ile alacağı kararla “Onur Üyelik” verebilir. Bir yönetim döneminde 3 kişiden fazla Onur Üyeliği verilemez. Ancak Onur üye sayısı hiçbir şekilde üye sayısının 1/5 inden fazla olamaz. Onur üyeler toplantılara, Genel Kurula katılabilirler fakat oy hakları yoktur.
f) “Dernek Üye Formu”nu doldurduktan sonra, üyelik onay sonucu tarafınıza bildirecektir.
g) Kesin üyelikten sonra ikametgah ve (4) fotoğraf ile müracaatlarını yapabilirler.

İLETİŞİM: ERGÜN ORAL (0551) 344 1903

Üyelik için gerekli şartlara uyuyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayın.

ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN