Marmaralı Kartallar Çocuk Şenliği

Marmaralı Kartallar Derneği , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftası Etkinlikleri kapsamında kulübümüze ait Akatlar Mehmet Üstünkaya No:1903 Sosyal Tesisi’nde bir çocuk şenliği düzenledi.
Üyelerimiz , yakınları ve çeşitli yaş gruplarından yavru kartalların katılımı ile yaklaşık 200 kişiyi bulan organizasyonumuz Başkanımız Sayın Erhan Altıntaş’ın açılış konuşması ile başladı. Açık büfe kahvaltının ardından hazırlanan oyun parkında yavru kartallar doyasıya eğlenirken patlamış mısır arabaları , palyaçolar , maskotlar da onlara eşlik ederek eğlencelerine eğlence kattı. Kendileri için özel hazırlanan parkurda tamamı Kartal Yuvasından alınmış kıyafetleriyle Yavru Kartal defilesi gerçekleştiren çocuklarımız şıklıklarıyla göz kamaştırıp benim diyen mankenlere taş çıkartırken başarılı modelliklerinin ödülünü derneğimizce çocuk şenliğine özel hazırlanan Yavru Kartal Hatıra Madalyasını boyunlarına takarak aldılar.
Defile sonrasında çuval yarışı , yumurta taşıma yarışması , survivor parkuru gibi aktivitelerle devam eden şenliğimiz yenilen öğlen yemeği ve fotoğraf çekimi sonrasında son buldu.
Camiamızın sevilen ismi, sanatçı Birol Can’ın da eşi ve çocuğu ile katılım gösterdiği organizasyonumuz yavru kartallarımızın keyifli bir gün geçirmelerini sağlarken defile için düzenlenen Kartal Yuvası alışveriş organizasyonu, sosyal tesisimizin kullanımı ile birlikte camiamıza da önemli maddi – manevi katkı sağlamış oldu.
#marmaralikartallardernegi
#23nisancocuksenligi