Marmaralı Kartallar Derneği 2. Çocuk Şenliği

Marmaralı Kartallar Derneği 23 Nisan 2. Çocuk Şenliği geçen sene olduğu gibi Akatlar Mehmet Üstünkaya No:1903 Sosyal Tesisi’nde düzenlendi.
Taraftar ve Dernekler Sorumlu Genel Sekreterimiz Sn. Selçuk Kaynarkan ve Camiamızın sevilen sanatçılarından Birol Can’ın da katılımlarıyla mutluluk verdiği yaklaşık 200 Beşiktaşlı’nın buluştuğu organizasyon, başkanımız Sn Erhan Altıntaş ve Sn Selçuk Kaynarkan’ın konuşmalarıyla başladıktan sonra açık büfe kahvaltının ardından her biri Kartal Yuvalarından alınmış birbirinden şık kıyafetleriyle göz dolduran minik kartalların Yavru Kartal Defilesi ile devam etti.
Defile sonrası yavru kartallara derneğimiz tarafından hazırlanan hatıra madalyaları , isimlerine özel atkılar hediye edildi. Fotoğraf çekiminin ardından kendileri için hazırlanan dev oyun parkı, pamuk çeker, patlamış mısır, palyaço, maskotlar ve  çeşitli aktivitelerle eğlenceli bir gün geçiren minik kartallar 23 Nisan ve Beşiktaş coşkusunu doyasıya yaşama fırsatı yakaladılar.
Marmaralı Kartallar Derneği , çocuklara Beşiktaş sevgisini aşılayan etkinlikleriyle kulübüne ve yeni nesil Beşiktaşlı gençlerin yetişmesine katkı sağlamaya devam edecek.
#MarmaralıKartallarDerneği#marmarauniversitesibesiktasinkalesi#no1903#marmaralikartallar